Gelecek odaklı ‘çığır açan"’ bir girişim

Nusr-Et'in özgün konsepti:
- eti bir sanat eserine dönüştüren yenilikçi lezzetler yaratmak ve bu lezzetleri dünyanın her yerinden insanları büyüleyen inanılmaz şovlarla sunmak...

Bu konsept, Nusr-Et'i kısa sürede sadece et sevenler için değil, aynı zamanda dünyaca ünlü konuklar için de tercih edilen bir mekan haline getirdi.

Nusr-Et markası, yeme içmeye dair en parlak fikirleri içeren bir yaratıcılıkla ilişkilendirildi. Akıllara durgunluk veren sunumlar, tadılmamış lezzetler, büyüleyici bir atmosfer…

Nusr-Et kendini yenilemeye ve ilklere imza atmaya devam ediyor.


Tutku • Mükemmellik • Eğlence • Yenilik • Dayanışma

gorsel
gorsel
gorsel

Cesur bir vizyon

Et ve eğlence severler için dünyanın 1 numaralı adresi olmak.

gorsel

Rekabetçi bir misyon

Konuklarımızın tüm duyularını tatmin eden şölenler yaratmak.

gorsel

İlham veren Hedefler

Paydaş ve iş ortaklarımızın değerini sürekli olarak artırmak.
Yenilik ve yaratıcılıktan güç alarak yeni kalite standartları belirlemek.
Yeni yetenekleri markaya çekerek onları büyük becerilerle donatmak.
Sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmak.


Tüm Restorantlar
Büyüyoruz

Her gün ailemizi ve restoranlarımızı büyütüyoruz.

gorsel

NUSR-ET MARKALAR TOPLULUĞU

Bir markalar grubu olarak Nusr-Et, girişimci bir ruha ve stratejik bir vizyona sahiptir. Bütünsel bir yaklaşım ve titizlikle verilmiş kararlarla yeni iş alanlarına doğru genişleyen grup, güçlü markaları portföyüne ekleyerek hem yeni kitlelere ulaşmayı, hem de daha iyi bir organizasyonel sinerjiyi hedeflemektedir. Nusr-Et Restoranları ve burger alt markası Saltbae’nin yanı sıra, her biri büyük büyüme potansiyeline sahip Türkiye'nin iki köklü markası Kebapçı Etiler ve Cafè di Dolce de grubun bünyesinde yer almaktadır.
gorsel

Nusr-Et, Türkiye'nin en büyük holdinglerinden Doğuş Grubu'na ait d.ream (Doğuş Restaurant Eğlence ve Yönetim) şirketinin bir parçasıdır. d.ream, 2012 yılından bu yana vizyonu ve yenilikçi bakış açısıyla gıda ve içecek sektörünün yönünü belirlemektedir. d.ream bugün 16 ülkedeki 142 farklı lokasyonda, 8.500 çalışanı ile bir dünya markası konumundadır.


Nusr-Et, 2014 yılında American Academy of Hospitality Sciences tarafından '5 Star Diamond Award'a layık görülen Türkiye'deki ilk restoran olmuştur. Nusr-Et, uluslararası alanda tanınan ve yüksek kalite standartları sunan bir marka olarak hakettiği bu ödülle başarısını uluslararası platformda da kanıtlamıştır.

gorsel

Nusr-Et'in lezzet ve hizmet kültürünü burger konseptine taşıyan Saltbae, sofistike ve sıcak bir atmosferde en kaliteli malzemelerle hazırlanan yenilikçi burgerleri ve ferahlatıcı milkshake'leri ile Dubai, New York ve İstanbul'da gurme burger düşkünlerini kendine çekiyor. Nusr-Et markalar grubunun büyüme lokomotiflerinden biri olan Saltbae Burger, Amerika ve Avrupa'da daha da büyüyecek ve İstanbul'da açılacak yeni şubeleriyle Türkiye'nin kültür ve turizm vizyonuna katkıda bulunmaya devam edecek.

gorsel

KARDEŞ MARKAMIZ - Kebapçı Etiler


Geleneksel kebapları en kaliteli et ve en taze malzemelerle sunan Kebapçı, İstanbul'un prestijli semti Etiler'de, klasik kebap restoranı anlayışına dekorasyonu ve atmosferi ile yenilikçi bir yorum getirerek konuklarını ağırlıyor.

Nusret Gökçe'nin et konusundaki uzmanlığı sayesinde benzersiz lezzetler sunan Kebapçı, hem damak tadı hem de servis bakımından keyifli bir yemek deneyimi yaşatıyor.

https://www.etilerkebapci.com.tr

gorsel

KARDEŞ MARKAMIZ - Cafè di Dolce


1994 yılında İstanbul'da butik bir pasta atölyesi olarak kurulan Cafè di Dolce, zengin çeşitli, özel lezzetli pastaları ve tatlıları ile bilinmektedir. 2017 yılında Cafè di Dolce'yi bir pastaneler zinciri haline getirme planı ile Markalar Grubu'na dahil eden Nusr-Et, 2020 yılında İstanbul'un seçkin alışveriş merkezi İstinye Park ve Bodrum Yalıkavak Marina'da iki konsept mağazasını açtı.

Kısa sürede bilinirliği artan mekanlar yerli misafirler ve turistler için bir buluşma noktası oldu. Nusr-Et'in katkıları ile yeni bir ivme kazanan markanın imza pastaları ve kruvasan gibi özel lezzetleri çok popüler.

30 Restoran
16 Şehir
2000 Çalışan

Dünya çapında büyüyen bir marka olan Nusr-Et,
yeni fikirlere ve işbirliklerine açık.
Bu başarı hikayesinin kazanan bir parçası olmak için... Bize ulaşın

Mesaj Gönder
Ad Soyad
E-mail
İletişim Telefonu
Notunuzu buraya yazabilirsiniz.
Mesaj Konusu
Şartlar ve Koşulları ve Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.
Gönder