İçiniz rahat olsun

Sağlığınız
en önemli önceliğimizdir

Hijyen ve sağlık Nusr-Et için belli bir zamanın konusu değil, varlık sebebidir.

Kurulduğumuz ilk günden beri lezzetimizi tamamlayan her aşamada ileri teknolojiyle desteklenmiş hijyen standartlarını kullanıyoruz.

Hijyen Felsefemiz

Nusr-Et olarak ürün tedariğinden taşımaya, soğuk depolamadan restoran temizliğine her aşamada en üst düzey hijyen standartlarını uyguluyoruz. Restoranlarımızda ya da evinizde, Nusr-Et lezzetleriyle bir aradayken, siz sadece menümüzden ne seçeceğinizi düşünün. Çünkü diğer her şeyi biz sizin için çoktan düşündük. Sizi seviyoruz.


gorsel
gorsel
gorsel
gorsel
gorsel
Konuklarımız için yasaların belirlediği tüm sağlık ve hijyen koşullarını en üst seviyede sağlamak bizim için görevden öte bir prensip.
Her adımda
Mükemmellik
 • Tedarikçi Denetimi

  Tedarikçilerimizin hijyen standartlarını düzenli kontrol ederek habersiz denetimlerle ürünlerimizin hijyen standartlarını en üst seviyede tutuyoruz

 • Çalışan sağlığı ve hijyeni

  Nusret deneyimini sizlere sağlayan tüm çalışanlarımız her gün sağlık kontrolünden geçirilerek, tek kullanımlık hijyenik çalışma ekipmanları ile donatılıyor.

 • Çalışan ve tedarikçi eğitimi

  Sık aralıklara düzenlediğimiz eğitimlerle toplu hijyen bilincini artırıyoruz.

 • Yiyecek ve içecek

  İleri teknoloji temizlik sistemleri ile ürünlerimizi sağlığa ugun şekilde temizliyor, sterilize ediyor ve düzenli testlerle kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz.

 • Oturma alanları ve servis malzemelerimiz

  Restoran içi oturma düzenimizi sosyal mesafe kurallarına göre yeniden tasarladık. Bebek sandalyesinden çatal bıçak setlerine kadar tüm malzemelerimiz sürekli sterilize edilerek tek kullanımlık alternatiflerle sunuluyor.

 • Restoran içi hijyen uygulamaları

  Restoranlarımız düzenli olarak Nano Gümüş İyon teknolojisi ile dezenfekte ediliyor. Restoranlarımızın girişinde temassız sıvı el dezenfektanları kullanımınıza sunuluyor. Tüm kapı kolları, restoran içi yüksek temas noktaları özel eğitimli hijyen ekibimiz tarafından gün boyunca dezenfekte ediliyor.