Her seferinde özel bir deneyim

Ruhu olan
benzersiz mekanlar

$prmIcerikBaslik$
Aynı İhtişam
Aynı Eğlence
Aynı Mükemmellik
Mekanların
ruhunu kucaklayan
özgün tasarımlar

Tüm Nusr-Et mekanları aynı mükemmelliği ve ihtişamı ayrı konseptlerde yansıtır. Hangi Nusr-Et mekanında olursanız olun, bulunduğu yerin kültürünü, kimliğini ve özgün ruhunu kucaklayarak ve her seferinde yeniden kurgulanmış çok özel bir Nusr-Et atmosferinde, en yüksek standartlarda bir deneyim yaşayacaksınız.

 • Nusr-Et <i>Etiler</i>
  Nusr-Et Etiler

  Her şehrin kalbinin attığı özel caddeler vardır; ruhu olan, o kentin kültürünü yansıtan, eğer gitmezseniz şehri asla özümseyemeyeceğiniz… İstanbul’un geçmişiyle geleceği arasındaki bağı, sınırsız hayalleri temsil eden, İstanbul’un en seçkin isimlerinin de uğrak yeri Etiler, İstanbul için öyle bir semt. Servisiyle, lezzetiyle ve yenilenen dekorasyonuyla konuklarını büyüleyen Nusr-Et markasının burada doğması da tesadüf değil.

 • Nusr-Et <i>Maçka Palas</i>
  Nusr-Et Maçka Palas

  İstanbul’un tartışmasız en havalı, en cool, her zaman en klas semtlerinden biri Nişantaşı. Hakkında kitaplar yazılmış, yazarlara ev sahipliği yapmış, ikonik mimarisi ve ihtişamıyla şehrin en gözde sembollerinden biri haline gelen 100 yıllık Maçka Palas, Nusr-Et şubelerinin en özellerinden biri. Maçka Palas’ın mükemmel dokusu, dünyanın dört bir yanından misafirleri buraya çeken Nusr-Et’in lezzetten servise mükemmelliğiyle harmanlanıyor. Nusr-Et ile Maçka Palas’ın görkemli tarihine yakışan bir sayfa daha ekleniyor.

 • Nusr-Et <i>Sandal Bedesteni</i>
  Nusr-Et Sandal Bedesteni

  Dünyanın en eski alışveriş merkezi tarihi Kapalıçarşı’nın içinde 1461 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Sandal Bedesteni, mistik ve görkemli havasını Nusr-Et ile tamamlıyor. İpek ve pamuğun eşsiz uyumuyla dokunan Sandal kumaşının satıldığı yer anlamına gelen Sandal Bedesteninde Nusr-Et, misafirlerine, sandal kumaşının tene dokunurken verdiği hazzı geride bırakan bir hazzı damaklarında yaşatıyor. 20 kubbeli bu ikonik lokasyonun büyüsünü tamamlayan Nusr-Et, bedestenin her köşesinde hissedilen İstanbul kültürünün yansıması ince işçiliği ve sanatçılığı, yarattığı lezzetler ve sunumlarla zenginleştiriyor.

 • Nusr-Et <i>Yalıkavak Marina</i>
  Nusr-Et Yalıkavak Marina

  Bodrum’un vahşi doğası, Ege’nin serin ve tuzlu suyu, Yalıkavak’ın hiç dinmeyen serinletici rüzgârı… Bütün bunları dalgaların sakinleştirici sesi ve içinize dolan deniz kokusuyla Nusr-Et’te iliklerinize kadar hissedebilir ve bu muhteşem ortama eşlik edebilecek unutulmaz bir yemek yiyebilirsiniz. Türkiye’nin bol ödüllü, premium marinası Yalıkavak’ta, dünyanın en alımlı tekneleri de manzaranıza güzellik katacak.

 • Nusr-Et <i>Dubai</i>
  Nusr-Et Dubai

  Dubai… Ticaretten turizme pek çok alanda dünyanın en dikkat çeken merkezlerinden biri. Dünyanın en kozmopolit bölgesi, farklı milletlerden, kültürlerden, inançlardan birçok seçkin insanı buluşturuyor. Dubaililerin ortak zevklerinden biriyse, iyi yemek, hem de çok iyi yemek. Onu da nerede bulacaklarını çoktan öğrendiler.

 • Nusr-Et <i>Dallas</i>
  Nusr-Et Dallas

  Nusr-Et’i global bir marka yapan pek çok özelliği var; mükemmeliyetçilik, özen, tutku, yaratıcılık ve daha birçoğu. Bu özelliklerin en önemlilerinden biri de meydan okumayı sevmek. İşte Nusr-Et’i etin envai çeşidinin sunulduğu Dallas’ta en sevilen yerlerden biri yapan tam da bu özelliği. Nusr-Et Dallas’ta iyi eti yaratıcılık ve dehayla buluşturarak etseverlere sürprizler sunuyor.

 • Nusr-Et <i>Miami</i>
  Nusr-Et Miami

  Nusr-Et, hayatın neşeli ve renkli aktığı Miami’nin atmosferiyle mükemmel uyumlanıyor. “Yeni New York” olarak da anılan Miami’nin sakinleri ve ziyaretçileri, tıpkı şehrin upuzun plajlarının okyanustan gelen serin esintilerle buluşması gibi, hak ettikleri lezzet ve özenli servise Nusr-Et’te kavuşuyorlar, kendilerini okyanusun dalgalarıyla oynaşmaya bıraktıkları gibi, Nusr-Et’in deneyimli ellerine bırakıyorlar.

 • Nusr-Et <i>Beverly Hills</i>
  Nusr-Et Beverly Hills

  Beverly Hills Los Angeles, ABD’nin belki de en merak edilen şehri. Dünyaca ünlü oyuncular, muhteşem evler, Hollywood… Hepsi burada. Kentin en lüks ve prestijli bölgesi Beverly Hills ise dünyanın en pahalı butik ve restoranlarına ev sahipliği yapıyor. Ezber bozan lezzeti, servisi ve şovlarıyla Nusr-Et de Beverly Hills’in en ikonik noktası Golden Triangle'da hak ettiği yeri alıyor.

 • Nusr-Et <i>Mikonos</i>
  Nusr-Et Mikonos

  Mikonos, doya doya ve sınırsız eğlencenin en revaçtaki durağı. Hiç yavaşlamayan ritmi, masmavi denizi, büyüleyici gün batımı ve altın rengi plajlarıyla Ege’nin incilerinden Mykonos Adası’nın en büyük eksiklerinden biri olan et lezzeti Nusr-Et ile tamamlanıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen seçkin konuklar, muhteşem gün batımı ve benzersiz lezzetler eşliğinde Nusr-Et’te buluşuyor.

 • Nusr-Et <i>Boston</i>
  Nusr-Et Boston

  Amerika Birleşik Devletleri tarihinde önemli bir yeri olan 400 yıllık Boston, deniz ürünleri ağırlıklı restoranlara ev sahipliği yaparken Nusr-et ile birlikte gerçek et tadını da öğreniyor. Şehrin yüksek eğitimli, dijital dünyaya uyum sağlamış sakinleri ve ziyaretçileri, Nusr-Et’in Akdeniz kültürünü temsil eden sıcak ortamında yepyeni bir tatla ve ruhla karşılaşıyor.